מתקני גריל ביתיים

 
 
 

כך תכינו בשר בקלות וביעילות

 
מאז ומתמיד היו הבשר והמנגל בלב נפשם של הישראלים, וכל סיבה לחגיגה ביום שמש אביבי-קיצי מיד לוותה בשליפת הגריל אל המרפסות, היערות, הפארקים העירוניים ואפילו אל איי התנועה כדי להתחיל במלאכת הנפנוף והצלייה. אולם עם השנים החיך הישראלי הלך והתפתח, וכמוהו גם אמצעי הבישול. אם בעבר שימשו אותנו גרילי פחמים קטנים ופשוטים, כיום עובר המוקד אל מתקנים ביתיים משוכללים ומתקדמים יותר, בהם גריל גז ביתי נייד או נייח. יחידת גז ביתית שכזו מאפשרת ליהנות מטעם הבשר על האש גם ביום סגרירי וגשום, עם פחות לכלוך והפעלה נוחה ופשוטה יותר.

אך לא רק הגריל הפך לביתי ומוסק בגז. גם שווארמה, שהיתה תמיד אוכל חוץ מובהק הנקנה בשלל שווארמיות שכונתיות, ניתנת כיום להכנה בבית באמצעות מתקן שווארמה ביתי. ואם ברצונכם בפיתות טריות וחמות ליד הבשר? טאבון גז ביתי יעשה את העבודה ויביא את ניחוחות הטאבון הנפלאים ומעוררי התיאבון אל ביתכם, ושוב – בהפעלה פשוטה ביותר.
 

מתקנים ביתיים – כי אין כמו בבית

 
כיצד נכנסו לשוק כל מתקני הבישול הביתיים הללו ומה יתרונותיהם? אלו רבים ביותר, מסתבר. אך הראשון שבהם הוא בכך שהם מביאים אל הבית יכולות בישול טובות יותר, מדויקות יותר ורבות יותר, המאפשרות לנו ליהנות מהמאכלים האהובים והפופולאריים ביותר בארץ גם במטבח הפרטי שלנו. שם, בבית, מתקני גריל ביתיים נותנים לנו שליטה מלאה בכל אספקט של הכנת המאכלים הללו – חומרי הגלם, דרגת הצלייה, התיבול וכן הלאה, וכמובן, היכולת להכינם מתי שנחפוץ בכך.
 

גריל גז ביתי

 
גריל גז ביתי הוא למעשה הגרסה המשוכללת והנקייה יותר של גריל הפחמים. אומנם לפחמים יש ארומה מיוחדת משלהם, אולם למנגל גז יש יתרונות ברורים ומוחצים. קודם כל, ניתן לדייק ברמת הצלייה ובגובה החום מאשר בשימוש בפחם. יחידת  הגז מלכלכת פחות וקלה מאוד לניקוי, שכן אין בה פחמים שחורים ומתפרקים. התחזוקה שלה נוחה וקלה, והיא מאוד נוחה לשימוש ביתי – כבר אין צורך להרחיק בחיפוש אחר חלקת יער או דשא להציב את המנגל, אלא אפשר להסתפק בפנים הבית.
 

מתקן שווארמה ביתי

 
לשווארמה הנאכלת בחוץ יש לעתים תדמית רעה – איננו יודעים מאיזה בשר בדיוק היא ומהו מקורו. בעזרת מתקן שווארמה ביתי אנו יכולים לשלוט בחומרי הגלם ולדעת שהם איכותיים ובריאים. והכי חשוב: האיכות הזו מורגשת לעילא בטעם הבשר היוצא ממתקן השווארמה שלכם.
 

טאבון גז ביתי

 
מכשיר זה הינו המילה האחרונה בבישול הביתי, והוא תופס מקום של כבוד במטבחי אניני טעם. בשנים האחרונות ראינו בארץ צמיחה של פיצריות שף, כמו גם כניסת פיתות לבישול עילי. טאבון גז ביתי מאפשר גם לכם לאפות את אלו בתנאים הטובים והאידיאליים ביותר, וליהנות מנפלאותיו של הטאבון גם בין כתלי ביתכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רח' משה שרת 2, ראשון לציון
טל': 9612039 – 03
אבי: 052-8052244 | עדנה: 052-8062244 | פקס: 9617454 - 03
דוא"ל: shadar84@gmail.com  |  shadar1@netvision.net.il 
שדר גריל בגוגל פלוס  Google+