טאבון גז

 
מעוניינים לאפות מאפים טעימים אבל גם רוצים ליהנות מנוחות מקסימלית?
עם טאבון גז תוכלו ליהנות משני העולמות!
כולם כבר מכירים את המאפים הטעימים שנאפים בטאבון: פיצות, פיתות, פוקצ'ות, סמבוסק... רק מהשמות של המאכלים האלה, אפשר להתחיל לדמיין את הניחוחות והטעמים המופלאים נישאים באוויר. אבל קיימת בעיה אחת: צריך להדליק את האש ולשמור עליה היטב, על מנת שתבער בעוצמה הנכונה כך שכל המטעמים יקבלו את ההתייחסות הראויה ולא יצאו חצי שרופים או חצי עשויים. אין ספק שמדובר בעבודה סיזיפית למדי, הכרוכה לעתים גם בלא מעט לכלוך.

אז מה אפשר לעשות?


הפתרון המושלם עבורכם הוא שימוש בטאבון גז, מתקן שניתן באמצעותו ליהנות מאותו טעם נהדר וניחוח מדהים שמתקבלים בעת האפייה, אך עם אפשרות לשלוט על עוצמת החום באופן אופטימלי. ש.ד.ר גרילים גז לתעשיה ולפרטי כבר למעלה מ- 28 שנה משווקת מגוון רחב של מוצרי גז איכותיים, הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים. בין השאר, היא משווקת גם טאבון גז המותאם במיוחד לצורכיכם האישיים.

יתרונותיו של טאבון גזבין אם אתם מנהלים דוכן אפייה במרכז מסחרי או בירידי אוכל ובין אם אתם מנהלים אולם או גן אירועים, אין כל ספק שאתם צריכים טאבון גז כדי ליהנות ממאפים טעימים ומיתרונות נוספים רבים. הנה שני יתרונות מרכזיים שיש לטאבון זה, אך בהחלט יש לו עוד כמה, שהיריעה קצרה מלהכיל אותם:
• תוצאה נהדרת בזמן קצר - לקוחות פוטנציאליים שמגיעים לדוכן שלכם לא רוצים לחכות זמן ממושך כדי לאכול. גם אורחים שמגיעים לאולם האירועים לא רוצים לעמוד בתורות שמשתרכים מהדוכן, רק כי לוקח זמן רב להכין את המנה הקטנה. טאבון גז יקצר לכם את זמני ההכנה.
• קלות תפעול - פיזור האש באופן שווה ובעוצמה הנכונה בכל שטח הטאבון, ניתן להשיג במהירות אם משתמשים בגז. לא תצטרכו יותר להתלכלך, לבדוק את הטמפרטורה ולהסתכן באפייה לא נכונה של המאפים. כמו כן, ברגע שאתם רוצים לסיים את האפייה, כל שעליכם לעשות הוא פשוט לסגור את הגז - קל, פשוט ונוח.


>>אנו מזמינים אתכם להגיע לאולם התצוגה שלנו עוד היום. נשמח להתאים לכם את המוצר האידיאלי לצורכיכם!<<
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
רח' משה שרת 2, ראשון לציון
טל': 9612039 – 03
אבי: 052-8052244 | עדנה: 052-8062244 | פקס: 9617454 - 03
דוא"ל: shadar84@gmail.com  |  shadar1@netvision.net.il 
שדר גריל בגוגל פלוס  Google+